Přijďte na Dny otevřených dveří

13. 12. 2019
upce otisk
Studuj s námi

Najděte svoji identitu! Přijďte se informovat na dny otevřených dveří a zažijte přátelskou atmosféru na našich fakultách. Rozhodněte se pro UPCE a zanechte tu svůj otisk.

Pro všechny zájemce, kteří uvažují o studiu na Univerzitě Pardubice se během několika týdnů postupně otevřou učebny či laboratoře všech sedmi fakult. Prohlédnout si budou moci také moderní univerzitní kampus, univerzitní knihovnu, vysokoškolské koleje s menzou nebo tělovýchovný areál. Získají informace o všech oborech a studijních programech, o přijímačkách i budoucím uplatnění.

Uchazeči o studium na Univerzitě Pardubice mohou získat informace i na speciálním webu www.evolupce.cz. Tam lze projít virtuálně i univerzitní kampus a hlavní budovy fakult nebo se zaregistrovat k odběru newsletteru, který je bude informovat o důležitých termínech přijímacího řízení, o zkouškách i začátku studia. Informace lze najít také na univerzitních sociálních sítích - FacebookTwitterLinkedInInstagramYouTube kanál.

Další informace o studiu na univerzitě mohou uchazeči získat i na veletrhu Gaudeamus v Praze ve dnech 21. až 23. ledna na výstavišti v Letňanech. 

 

Univerzita Pardubice

Fakulta

Den otevřených dveří

Termín přihlášek

k bakalářskému studiu

Fakulta ekonomicko-správní

čtvrtek 30. ledna
sobota 22. února

31. března

Fakulta restaurování

v Litomyšli

pátek 10. ledna

14. května

Fakulta zdravotnických studií

čtvrtek 16. ledna

28. února

Fakulta filozofická

úterý 28. ledna
sobota 8. února

31. března

Dopravní fakulta Jana Pernera

středa 29. ledna
sobota 7. března

30. června

Fakulta chemicko-technologická

středy 29. ledna
19. února

31. března

Fakulta elektrotechniky a informatiky

pátek 7. února

31. března

Najdi svoji identitu a vyber si obor