kolaobrysy129845.png

v zasedací místnosti U6

Program zasedání

1. Zahájení.
  2. Schválení programu zasedání.
  3. Projednání a vyjádření k odvolání Ing. Karola Bayera z funkce proděkana pro vědeckovýzkumnou činnost a zahraniční spolupráci.
  4. Projednání a vyjádření k jmenování Ing. Karola Bayera do funkce proděkana pro vědeckovýzkumnou činnost (stav od 1. 4. Ing. Karol Bayer - proděkana pro vědeckovýzkumnou činnost).
  5. Projednání a vyjádření k jmenování Mgr. art. Jana Vojtěchovského, Ph.D. do funkce proděkana pro zahraniční spolupráci. (stav od 1. 4. Mgr. Art. Jana Vojtěchovský, Ph.D. - proděkana pro zahraniční spolupráci.)
  6. Různé.

Vážené senátorky, vážení senátoři, v případě nevyhnutelné absence ji oznamte včas   Bc. Pavle Novákové, a to ještě před zasedáním AS FR.

předseda Akademického senátu

Fakulty restaurování Univerzity Pardubice