Renesanční a manýristické štukatérství v Čechách a na Moravě

Dne 11. a 12. května 2021 proběhne naživo nebo online odborné kolokvium "Restaurování epitafu rodiny Jana Hodějovského z Hodějova", které představí výsledky výzkumu a restaurování výjimečné štukové památky s dochovanou polychromií – epitafu Jana Hodějovského z Hodějova. Na výzkumu, průzkumu i restaurování se podíleli i studenti magisterského stupně oborů restaurování kamene a nástěnné malby FR UPa.

V pozvánce a programu je jako místo konání uveden karmelitánský klášter v Kostelním Vydří, nicméně za stávající situace je velmi pravděpodobné, že se akce uskuteční on-line. Proto prosím všechny zájemce o účast, aby vyplnili registrační formulář, ve kterém lze uvést zájem jak o prezenční účast (pokud bude možná), tak o on-line variantu setkání.

Formulář prosím vyplňte co nejdříve, nejpozději však do 15. dubna. Na zaregistrované e-mailové adresy pak rozešleme podrobné informace. Registrace je dostupná zde: https://forms.gle/FmUzAG4zYpVTXApm8

Na akci se můžete pohodlně přihlásit přes webové stránky projektu: https://stuky.upce.cz/, na kterých naleznete i více informací k pořádaným akcím.

Těšíme se na setkání!

S pozdravem, Tišlová Renata (za projekt)

Soubory ke staženíVelikost
PDF icon Pozvánka1.18 MB
PDF icon Program2.57 MB
false
Rozšířit fotografii: 
false