1 000
publikací v nové knihovně
5
specializovaných ateliérů
4
bakalářské obory
2
navazující magisterské obory

Proč studovat u nás?


Zajímáte se o to, jak pečovat o památky? Fakulta restaurování Univerzity Pardubice vám poskytne vzdělání, které vám umožní vykonávat práci restaurátora a nabídne dostatek praktických zkušeností už během studia. V malých, úzce spolupracujících týmech se naučíte moderní restaurátorské postupy a přístupy.

Čtyři restaurátorské obory

Sídlíme na malebném zámeckém návrší v Litomyšli. Inspiraci sbíráme v krásném  historickém prostředí, restaurátorskou práci však vykonáváme v nejmoderněji vybavených 4 specializovaných ateliérech.

Kontakty po celé Evropě

Díky kontaktům našich pedagogů jsme navázali kontakty s mnoha zahraničními institucemi. Naši studenti pravidelně vyjíždí na stáže do celé Evropy a úzkou spolupráci jsme navázali třeba i s univerzitou v Mexiku.

Prestižní mezinárodní projekty

Za naši krátkou historii jsme si stihli vybudovat renomé i v zahraničí. Pravidelně vyjíždíme za projekty do celé Evropy a úzkou spolupráci jsme navázali třeba s univerzitou v Mexiku.

Kulturní a společenský život

Ač malé, přesto velmi kulturní město Litomyšl, stejně jako i samotná Fakulta restaurování pořádají každoročně mnoho zajímavých výstav, hudebních a divadelních představení, sportovní soutěže a další zajímavé studentské akce.

Co o nás říkají

Rozšířit fotografii: 
true

Líbí se ti Fakulta restaurování?

Představujeme Evolupci. Web, kde se dočteš vše o přijímačkách, oborech a najdeš tam i e-přihlášku ke studiu.