Přejít k hlavnímu obsahu

Přihlášení pro studenty

Přihlášení pro zaměstnance

dscf37860858241096916.jpg
-

Kam na vysokou? Přece do Pardubic! I letos se vás chystáme na veletrhu Gaudeamus přesvědčit, že právě UPCE je ta správná volba. Stavte se na našem stánku na výstavišti v Brně. Poznáte nás podle kšand, sympatických studentů a vůně perníkového kapučína.

Čekáme na vás od 19. do 22. listopadu na Brněnském výstavišti. Zde se budeme s našimi sedmi fakultami prezentovat na veletrhu vzdělávání GAUDEAMUS BRNO 2024! Zastavte se u nás na stánku, ptejte se na cokoliv. Přijď a najdi svoji identitu!

Našich sedm fakult vám předá všechny potřebné informace ke studiu a přijímacímu řízení pro příští akademický rok 2025/2026.

Na moderním stánku si zájemci o studium popovídají se současnými studenty z jednotlivých fakult, dozvědí se potřebné o studijní nabídce, o studijním životě i volnočasových aktivitách, které pardubický kampusu nabízí a podívají se na webové stránky speciálně určené uchazečům o studium studuj.upce.cz.

Nerozhodným studentům pomůže Testovací centrum a Poradenský servis. Každý student si může udělat elektronický test předpokladů pro studium a zjistit, na které obory se nejlépe hodí. V Poradenském servisu je připraven tým poradců, který studentům na základě výsledků testu pomůže vybrat vhodnou školu, fakultu, nebo studijní obor.

Veletrh je určen zejména studentům III. a IV. ročníků středních škol, ale také dalším zájemcům o další vzdělávání nejrůznějších věkových kategorií, také výchovným poradcům a odborníkům ze školství.