Published: 03.06.2016

Pro zájemce o studium na Fakultě restaurování Univerzity Pardubice pořádáme v srpnu 2016 výtvarný kurz kresby a malby. Obsah kurzu je zaměřen na výuku základů kresby podle modelu (zátiší) a základy práce s barvou, práce s akvarelem, případně s technikou tempery/akrylu, studium podle modelu – zátiší.

Výtvarný kurz se uskuteční v případě dostatečného počtu zájemců, v pracovních dnech od 15. 8. – 26. 8. 2016, od 10 – 17 hodin.

Cena kurzu kresby a malby činí 3 000,- Kč/osoba.

Cena nezahrnuje ubytování a občerstvení, malířské pomůcky.

Kurzisté si přivezou vlastní kreslířské a malířské pomůcky: sada přírodních uhlů, tužka měkká B3, sada štětců různých velkostí ploché vlasové/nylon (4, 6, 10, 14, 16), sada akvarelových barev, sada temperových/akrylových barev. Papíry budou k dispozici v ateliéru.

Závazné přihlášky zasílejte e-mailem do 20. 6. 2016, do 15 hodin na adresu pavla.novakova@upce.cz. Nejpozději do 24. 6. 2016 obdržíte vyrozumění, zda bude kurz realizován. Pro zařazení účastníka do kurzu rozhoduje pořadí došlých přihlášek. V textu e-mailu uveďte jméno účastníka, rok narození, adresu bydliště, telefonní a e-mailový kontakt a název zvoleného kurzu.

V Litomyšli 1. června 2016